Vali Aksoy sağlık standını ziyaret etti

Vali Hüseyin Aksoy, “26 Haziran Uyuşturucu kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü”  nedeniyle İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Kadın Sağlığı ve Eğitimi projesi ile ilgili kurulan standı ziyaret etti. Belsa Plaza’da..

Vali Aksoy sağlık standını ziyaret etti

Vali Hüseyin Aksoy, “26 Haziran Uyuşturucu kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü”  nedeniyle İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Kadın Sağlığı ve Eğitimi projesi ile ilgili kurulan standı ziyaret etti.

Belsa Plaza’da kurulan standı ziyaretlerinde Vali Hüseyin Aksoy’a; Vali Yardımcısı Vekili Aytaç Akgül,  İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney ve Dr. İnci Sobi eşlik etti.

Aksoy ziyarette yaptığı konuşmalarında; “26 Haziran uyuşturucu ile mücadele günü ve Kocaeli olarak bu konudaki duyarlılığı en üst noktalara çıkarmak için halkımızın en yoğun olduğu noktada arkadaşlarımız stant açarak vatandaşlarımızı bilgilendiriyor. Uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusunda toplumun daha duyarlı hale gelebilmesi için bütün kurumlarımız ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Toplumsal duyarlılığı daha üst noktalara çıkarmak için çalışmalarımıza bundan sonrada büyük bir kararlılıkla devam edeceğiz.” diyen Sayın Valimiz,  amacın,  başta geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere, toplumun tamamını her türlü uyarıcı ve uyuşturucu madde kullanımından uzak tutmak olduğunu belirterek, standın açılışına katkı sunan herkese teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL