Güncel Manşetler

Vali Hüseyin Aksoy Yazlık Ilıca’yı Ziyaret Etti

Gölcük Belediyesi’nin en prestijli projelerinden birisi olan Yazlık Ilıca Tesisleri’ni, geçtiğimiz gün köprülü kavşak açılışı için ilçemize gelen Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ziyaret etti. Ziyarette Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve..

Vali Hüseyin Aksoy Yazlık Ilıca’yı Ziyaret Etti

Gölcük Belediyesi’nin en prestijli projelerinden birisi olan Yazlık Ilıca Tesisleri’ni, geçtiğimiz gün köprülü kavşak açılışı için ilçemize gelen Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ziyaret etti. Ziyarette Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in karşıladığı Aksoy, tesisleri gezdi.

“Çok Başarılı Bir Proje Olmuş”

Tesislere hayran kalan ve çok beğendiğini ifade eden Vali Aksoy, bu tarz tesislerin Kocaeli’nin tanıtımı için çok önemli olduğunu ifade etti. İlimiz sanayi kenti olarak tanınıyor ama gezdikçe görüyorum ki, birçok turistik tesisi de içinde barındırıyor, Gölcük’teki bu tarihi tesisimizi ilçeye kazandıran Belediye Başkanımızı kutluyorum, çok başarılı bir proje olmuş. Gelecekte bu tesislerin sayısını çoğaltmalıyız” dedi.

“Üzerine Titrediğimiz Bir Proje”

Başkan Mehmet Ellibeş ise Sayın Valimizi, tesisimizde ağırlamaktan ve kendisinin beğenisini kazanmasından dolayı mutlu oldum. Yazlık Ilıca Tesisleri, bizim üzerine titrediğimiz bir projemizdir. Gölcük’e böyle tarihi bir tesisi kazandırmanın yanı sıra, tüm Türkiye’den ve Kocaeli’den insanları burada ağırlamak bizleri sevindiriyor. Bu bölge de ılıca turizminin gelişmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL