Genel Güncel İzmit Manşetler Yaşam

Vatandaş görüşmelerine devam!

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren başlattığı ve her hafta  düzenli olarak Pazartesi günleri gerçekleştirdiği halk gününde bizzat  Vali ile  görüşmek  isteyen vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların..

Vatandaş görüşmelerine devam!

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren başlattığı ve her hafta  düzenli olarak Pazartesi günleri gerçekleştirdiği halk gününde bizzat  Vali ile  görüşmek  isteyen vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını, talep ve şikâyetlerini dinledi.

Halk Gününde  Vali Yardımcısı Ekrem Erdoğan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hikmet Özsoy, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Bekir Yümnü, Kocaeli Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Vakfı Müdürü İsmet Çalışkan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ulvi Yılmaz, ve İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Işık Çelik ve İzmit Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Özgür Güngör hazır bulundu.

Valilik Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen Halk Gününde; vatandaşların taleplerini birebir dinleyen  Vali Hüseyin Aksoy, yapılan toplantılarla bu şehirde herkesin derdine derman olmaya gayret gösterdiklerini, aktarılan sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerin, yasal çerçevede en kısa sürede sonuçlandırılması için toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine gerekli hassasiyetin gösterilmesi, yardımcı  olunması ve diğer konular ile ilgili de kurumlara yazı  yazılması talimatında bulundu.

Vali ile görüşen vatandaşlar ise  sıcak karşılamalarından ve ilgilerinden çok  memnun olduklarını belirterek,  teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL