Vatandaşla Buluşma Mudarlı Meydanında Yapıldı

Gebze mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Mudarlı Mahallesinde bulunan  Köy Meydanında gerçekleşti. Kaymakam Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Barış..

Vatandaşla Buluşma Mudarlı Meydanında Yapıldı
Gebze mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Mudarlı Mahallesinde bulunan  Köy Meydanında gerçekleşti.
Kaymakam Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Barış Eke, İlçe Yazı İşleri Müdürü,  İlçe  Gebze Müftüsü,  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü, İlçe Tarım Müdür Vekili, Mudarlı  Mahalle Muhtarı ve Mudarlı Mahallesi sakinleri katıldı.
        Kaymakam Mustafa Güler “ İçişleri Bakanlığınca vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında Kaymakamlığımızca her ay farklı bir bölgede yaptığımız toplantılardan biri olan halk toplantısında sizlerle birlikte olmaya geldik. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız”  sözleriyle toplantıya giriş yaptı.
Mudarlı Mahallesi sakinlerinin sorunları, Kurum Müdürleri tarafından tek tek not alındı. Vatandaşların taleplerini ve görüşlerini dinleyen Kaymakam bu sorunların çözümü için nelerin yapılabileceğini vatandaşlara anlattı.
Kaymakam Güler, belirtilen tüm sorunların bir an önce çözüme kavuşacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL