Yaz Okulları Başladı

Çayırova Belediyesi Yaz Okulları eğitime başladı. Çocukların yaz tatillerini verimli ve güzel bir şekilde geçirmeleri için 16 branşta açılan ve 3040 öğrencinin kayıt yaptırdığı yaz spor okulları eğitimleri Anne Çocuk Kulüpleri, Bilgievleri..

Yaz Okulları Başladı

Çayırova Belediyesi Yaz Okulları eğitime başladı.

Çocukların yaz tatillerini verimli ve güzel bir şekilde geçirmeleri için 16 branşta açılan ve 3040 öğrencinin kayıt yaptırdığı yaz spor okulları eğitimleri Anne Çocuk Kulüpleri, Bilgievleri ve Gençlik Merkezleri, Kapalı Spor salonu ve yarı olimpik yüzme havuzunda gerçekleşiyor.

Kuran-ı Kerim, okuma-yazma, gitar, resim, robotik kodlama, ahşap atölyesi, minyatür maket atölyesi, drama, satranç, zeka oyunları branşlarında eğitim alan çocuklar zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmiş olacaklar.

Çocuklarımızın yanında olacağız

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, 24 Haziran’da eğitime başlayan ve 2 Ağustos’ta sona erecek olan yaz spor okullarını gezdi. Başkan yardımcısı Sadettin Arıkboğa, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Kenan Tuzcu’nun eşlik ettiği Başkan Çiftçi, merkez anne ve çocuk kulübü, Türkan Göktürk Bilgievi ile İstiklal İlkokulu kapalı spor salonunda eğitim alançocukları ziyaret ederek, öğretmenlerden bilgiler aldı. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Çiftçi, Çayırova’nın geleceği olan çocuklarımızın gerek spor yapmaları gerekse de yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için açılan yaz okullarının öğrencilerin bilgi, beceri ve kişisel gelişimine büyük katkı sunacağını belirterek, çocukların her zaman yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL