Yeniden Refah’tan Marmara Engelliler Derneğine ziyaret

Yeniden Refah Engelleri Kaldıracak. Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe başkanlığı Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İlçe Başkanı Adem Yıldız önderliğinde ilçe başkanlık divan üyelerinden kalabalık..

Yeniden Refah’tan Marmara Engelliler Derneğine ziyaret

Yeniden Refah Engelleri Kaldıracak.

Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe başkanlığı Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İlçe Başkanı Adem Yıldız önderliğinde ilçe başkanlık divan üyelerinden kalabalık bir grup eşliğinde Marmara Engelliler Derneğini ziyaret etti.

Dernek Başkanı ve yönetimi tarafından dernek merkezinde karşılanan heyet, Refah Partisi nin engelliler ile alakalı politikaları faaliyetleri hakkında ilçe başkanı tarafından dernek üyelerine bilgi verdi.

Parti bünyesinde genel merkezden ilçe teşkilatlarına kadar her kademede engelliler koordinasyon birimi kurulduğu bilgisi verildiğinde dernek başkanı Memiş Özdemir, bu birimin oluşmasından ve partinin engelliler ile alakalı projelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Özdemir, Dernek çalışmaları hakkında ziyaretçileri bilgilendirirdi.

Çayırova  Yeniden Refah Partisi Engelliler Koordinasyon Başkanı Hasbi Aydın ın başkanlığında Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırıp engelleri kaldırma bağlamında ortak projeler üretilip geliştirilmesinde en etkin şekilde katma değer katacaklarını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL