Çetinkaya “İttifaka katkı sunacak bir duruş sergileyeceğim”

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya son gelişmlerle ilgili olarak açıklamada bulundu. Çetinkaya “Gebze ve Kocaeli başta olmak üzere, tüm illerimizde, “Millet İttifakı” adına yürütülmekte olan işbirliği..

Çetinkaya “İttifaka katkı sunacak bir duruş sergileyeceğim”

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya son gelişmlerle ilgili olarak açıklamada bulundu.

Çetinkaya “Gebze ve Kocaeli başta olmak üzere, tüm illerimizde, “Millet İttifakı” adına yürütülmekte olan işbirliği görüşmeleri, bugün itibariyle genel başkanlar düzeyinde neticelendirilmiş ve tamamlanmıştır. Öncelikle milletimiz ve partilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Yaklaşık 2 ay önce, genel başkanımız Meral Akşener’in takdirleriyle İYİ Parti Gebze Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanmıştık. Bu noktada bu teklifi bize ileten ilçe başkanımız, il başkanımız ve bölge milletvekilimizin de teklif ve önerileri doğrultusunda bende bu adaylığı kabul etmiş ve çalışmalara başlamıştım. Geçen süre zarfında son derece verimli geçen saha çalışmaları yaptık. Ancak gelinen noktada partiler bir iş birliği yapma noktasında anlaşmaya vardılar. Önemli olan bu işbirliğinin bir netice elde etmesiydi. Bu bağlamda Gebze ilçemiz ittifak kapsamında CHP ye bırakıldı. Asla bir kırgınlığım veya küskünlüğüm söz konusu değildir. Dün partimin emrinde olduğum gibi bugün ve yarında partimin ve genel başkanımın emrinde olacağımdan ve bu ittifaka katkı sunacak bir duruş sergileyeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. İttifakın ortak adayı olan Recep beye başarılar diliyorum. Bu süre zarfında yanımda bulunan desteklerini esirgemeyen tüm partililerime, yöneticilerime, il başkanım, ilçe başkanım, milletvekilim ve milletimize teşekkür ediyorum.
Gebze Kamuoyuna saygılarımla…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL