Eğitim Masaya Yatırıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim..

Eğitim Masaya Yatırıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Vali Hüseyin Aksoy, toplantı öncesi yaptığı konuşmalarında; “Milli eğitimdeki son durumumuzu gözden geçirmek üzere bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Milli Eğitimde başladığımız çalışmalar, yürütülen projeler ve bu projelerde hangi aşamalardayız bunları gözden geçirmek, eksikliklerimiz varsa yeni eğitim öğretim yılında bunları tamamlamak adına yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir aradayız. Sayın Milletvekilimizde bu toplantıda bizlerle birlikte olmayı arzu etti. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz.” diyen Vali Aksoy’un konuşmalarının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ilimizde eğitim alanında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Toplantıda; ilimizde eğitimde son durum ve ilimizde gerçekleşen yatırımlar ile devam eden projeler değerlendirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL