‘Gebze’mizi daha yaşanabilir bir kent yapacağız’

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, “Gebze’mizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir kent yapacağız.” dedi.   İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç…

‘Gebze’mizi daha yaşanabilir bir kent yapacağız’

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, “Gebze’mizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir kent yapacağız.” dedi.

 

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, Gebze ilçe başkanı Özhan Aşkın Öztürk ve yöneticileri önceki gün Gebze-Darıca-Çayırova-Dilovası Düzceliler Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette ilk olarak İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk bir selamlama konuşması yaparak, “Belediye başkan adayımız Burcu Çetinkaya ile birlikte sizleri ziyaret ederek sizlerin bizlerden talep ve beklentilerini dinlemek istedik. Bizleri misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin şimdiden başta Gebze’mize, Kocaeli’ne ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

GEBZE’MİZİN DAHA YAŞANILABİLİR OLACAK

Özhan Aşkın Öztürk’ün ardından İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya konuşarak, “Bizleri misafir eden Gebze-Darıca-Çayırova-Dilovası Düzceliler Derneği’nin yöneticileri ve tüm üyeleri teşekkür ediyorum. Mart ayı sonunda yapılacak olan yerel seçimlerin hepimize hayırlar getirmesini diliyorum. Uzman bir kadro ile Gebze’miz için sizler için çok önemli projeler hazırladık. Hazırlamış olduğumuz bu projeler hem mevcut sorunlara çözüm getirecek hem de Gebze’mizin daha güzel ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayacak.” diye konuştu.

YENİ NESİL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Gebze’nin her mahallesi için ayrı ayrı projeler hazırladıklarını ifade eden Çetinkaya, “Gebze’miz her geçen daha da büyüyor ve nüfusu giderek artıyor. Bu büyümeyle birlikte var olan sorunlara yeni sorunlar da ekleniyor. Gebze’mizin her sorununa sizlerden alacağımız görüş ve önerilerle çözüm bulacağız. Bu kentte yaşayanlar kentle ilgili yapılacak olan tüm projelerde söz sahibi olacak. Gebze’miz eski yönetim anlayışıyla yönetilemez. Sizlerden alacağımız destek ve güçle Gebze Belediyesi’ni yeni nesil belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL