“Hemen kollarımızı sıvadık”

Yeni ilçe yönetimini geçen hafta oluşturan İYİ Parti Gebze teşkilatı ilk toplantısı yaptı. İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda bir araya gelen parti yöneticileri tanışarak, dilek ve temennilerini dile getirdi. İYİ Parti..

“Hemen kollarımızı sıvadık”

Yeni ilçe yönetimini geçen hafta oluşturan İYİ Parti Gebze teşkilatı ilk toplantısı yaptı.

İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda bir araya gelen parti yöneticileri tanışarak, dilek ve temennilerini dile getirdi. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Öztürk başkanlığında toplanan yönetim kurulu izlenecek yol haritası ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular. Alınan karara göre İlçe yönetimi iki haftada bir salı akşamları parti binasında bir araya gelecekler.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Yeni oluşturulan yönetimin Gebze için hayırlı olmasını dileyen İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Öztürk, “Yönetimimizi yeniledik. Çok değerli insanlarla bir aradayız. Yönetimde olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hemen kollarımızı sıvadık. Allah utandırmasın. İnşallah güzel hizmetler yapacağız. Yönetim kurulumuzun görev dağılımını haftaya gerçekleştirip, kamuoyuna açıklayacağız” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL