Güncel Manşetler

“İstihdama dönük her katkıyı değerli buluyorum”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ürünlerin depolanması ve nakliyesinde kullanılan ahşap paletlerin üretimini gerçekleştiren İnci Ambalajı ziyaret etti. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak..

“İstihdama dönük her katkıyı değerli buluyorum”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ürünlerin depolanması ve nakliyesinde kullanılan ahşap paletlerin üretimini gerçekleştiren İnci Ambalajı ziyaret etti. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin de eşlik ettiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, çalışanlarla bir araya gelirken, firma sahiplerinden firma hakkında bilgi aldı. Karaosmanoğlu burada yaptığı açıklamada, “Üretimin parçası olan, ülkemize değer katan tüm kişi ve kurumları tebrik ediyorum. İstihdama dönük her katkıyı çok değerli buluyorum” dedi.

ÜNAL: “CİROMUZU BÜYÜTMEYİ HEDEFLİYORUZ”

İnci Ambalaj’ın firma sahipleri Cengiz Ünal ve Şükrü Barutçu tarafından karşılanan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, üretim hakkında da detaylı bilgi almayı ihmal etmedi. 39 çalışanı ile dört bin beş yüz metre kare alanda üretim gerçekleştiren İnci Ambalaj, geri dönüşüm belgesi ile hurda palet tamiri ve sıfır palet üretimi gerçekleştiriyor. Başta otomotiv olmak üzere yedek parça, kimya sanayi, elektrik ve metal sanayindeki kuruluşların palet ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten firma sahiplerinden Cengiz Ünal, “Kocaeli ile sınırlı kalmayıp çevre illere de hizmet veriyoruz. Yıllık altı milyon liralık ciromuzu daha da büyütmeyi hedefliyoruz” açıklaması yaptı.

“GİRİŞİMCİ RUHLA YETİŞEN BİR GENÇLİĞİ DE HEDEFLİYORUZ”

Firmalarının sadece iş odaklı olmayıp sosyal sorumluluğunun da bilincinde ülkesine yararlı olmaya çalışan bir KOBİ olduğunu da belirten Ünal, “Gayemiz ülkemizin kalkınmasına faydalı olmaktır” ifadelerini de sarf etti. Başkan Karaosmanoğlu da, “İstihdam sağlayan ve ülkemizin ekonomik hedeflerine ulaşmasında gayret gösterenler başımızın tacıdır. Girişimci ruhla yetişen bir gençliği de hedefliyoruz” açıklamasını yaptı. Ziyaret yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.​

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL