İYİ Parti Gebze kolları sıvadı

İYİ Parti’den davet var Geçtiğimiz günlerde ilçe yönetimi yenilenen ve Salı günü görev dağılımı yapacak olan İYİ Parti Gebze İlçe Başkanlığı teşkilatı kolları sıvadı. Üye çalışmaları kapsamında kent meydanında stant..

İYİ Parti Gebze kolları sıvadı

İYİ Parti’den davet var

Geçtiğimiz günlerde ilçe yönetimi yenilenen ve Salı günü görev dağılımı yapacak olan İYİ Parti Gebze İlçe Başkanlığı teşkilatı kolları sıvadı. Üye çalışmaları kapsamında kent meydanında stant kuran İYİ Partililer, Özhan Öztürk başkanlığında üye çalışmaları gerçekleştiriyor. Gebze Kent meydanında kurulan üye kayıt standında parti yöneticileri ve parti üyeleri Gebzeli vatandaşları İYİ Parti’ye üye olmaya davet ediyorlar.

HER ŞEY ÇOK İYİ OLACAK

Parti standında İYİ Parti ailesini Gebzeli vatandaşlarla buluşturan partililer şu ana kadar kendilerine gösterilen ilgiden bir hayli memnunlar. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Öztürk, “İYİ Parti ailesine herkesi bekliyoruz. Vatandaşlarımızı İYİ Partiye üye olmaya davet ediyoruz. İnşallah her şey Gebze için çok iyi olacak diyoruz” şeklinde konuştu. İYİ Parti üye kayıt standı hafta sonu boyunca Gebze Kent meydanında, İYİ Parti İlçe Binası önünde ve Gebze Center güzergâhındaki yerini almaya devam edecek.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL