Karabacak, Vali Aksoy’u Ziyaret Etti

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak beraberinde Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Mücahid Vural ile birlikte  Kocaeli Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek ilçede devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kocaeli Vali..

Karabacak, Vali Aksoy’u Ziyaret Etti

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak beraberinde Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Mücahid Vural ile birlikte  Kocaeli Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek ilçede devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kocaeli Vali Hüseyin Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nezaketlerinden dolayı misafirlerine teşekkür ederken, Başkan Karabacak ise Vali Aksoy’a kabullerinden dolayı teşekkür ederek ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

İSKOLİYE MEKTEBİ RESTORASYONU TAMAMLANDI

Başkan Karabacak, ziyarette 2015 yılında Kocaeli Valiliği ile Darıca Belediyesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde yapımına başlanan İskoliye Mektebi’nin  aslına uygun bir şekilde restore edilerek inşaat çalışmalarının tamamlandığını söylerken, eskiden okul binası olarak kullanılan binanın “Millet Kıraathanesi” olarak halka hizmet vermesi yönünde çalıştıklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL