Katırcıoğlu,çocuğun ve ailesinin yanındayız.

Katırcıoğlu, Devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla çocuğun ve ailesinin yanında. Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Adana’da yaşanan olaya ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Failin en ağır şekilde..

Katırcıoğlu,çocuğun ve ailesinin yanındayız.

Katırcıoğlu, Devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla çocuğun ve ailesinin yanında.

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Adana’da yaşanan olaya ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Failin en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini belirten Katırcıoğlu, Devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarının çocuğun ve ailesinin yanında olduğunu ifade etti.

Katırcıoğlu’nun açıklaması şöyle:

11.02.2018 tarihinde Adana’da yaşanan ve toplum vicdanını yaralayan menfur hadise hepimizi derinden sarsmıştır. Toplumda infiale yol açan olayın faili, yakalanarak cezaevine konulmuştur. Failin, mümkün olan en ağır şekilde cezalandırılması noktasında adli sürecin takipçisi olacağımızı belirtmek isterim.

Olayın öğrenilmesinden itibaren devletimizin tüm kurum ve kuruluşları tarafından gerekli işlemler süratle yapılmıştır.

Çocuğumuz ve ailesi, bu korkunç olayın akabinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın uzman psikologları tarafından sürekli desteklenmektedir.

Devletimiz, tüm imkânlarıyla ailemizin yanında olmaya devam edecektir.

Böyle menfur hadiselerin tekrar yaşanmaması noktasında toplumun tüm kesimleri dayanışma sergilemeli, bu menfur olayı en güçlü şekilde kınamalıdır.

KEFEK, toplumsal meselelere karşı olan duyarlılığıyla olayı yakından takip etmektedir.

Böylesi hadiselerin tekrar yaşanmaması adına KEFEK olarak üzerimize düşeni yapacağımızı, gerekli adımları atacağımızı belirtmek isterim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL