Kaymakamlarla Değerlendirme Toplantısı

İlçe Kaymakamları İle Değerlendirme Toplantısı,Vali Aksoy’un Başkanlığında Gerçekleşti. Kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi için Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında,  İlçe Kaymakamları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Valilik Makam toplantı salonunda..

Kaymakamlarla Değerlendirme Toplantısı

İlçe Kaymakamları İle Değerlendirme Toplantısı,Vali Aksoy’un Başkanlığında Gerçekleşti.

Kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi için Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında,  İlçe Kaymakamları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Valilik Makam toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Cemil Aksak, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun ve Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can katıldı.
Toplantıda;  kurumsal işbirliğinin, kurumsal iyileştirmelerin, performans ve kalite yönetimi ile kamuoyuyla ilişkilerin ön plana alınmasını ve vatandaşa  sunulan hizmetlerin en kısa sürede ve kaliteli olması konuları görüşülerek gerekli tedbirlerin alınması kararlaştırıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL