01 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 112.098
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.391
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.245

Üniversitelerin asayiş, ulaşım ve güvenlik konuları değerlendirildi

İlimizde bulunan Üniversiteler ve onlara bağlı Yüksekokulların sorunlarının ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Toplantısı gerçekleştirildi. Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Deniz Eğitim – Öğretim ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yalçın..

Üniversitelerin asayiş, ulaşım ve güvenlik konuları değerlendirildi
İlimizde bulunan Üniversiteler ve onlara bağlı Yüksekokulların sorunlarının ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Toplantısı gerçekleştirildi.
Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Deniz Eğitim – Öğretim ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yalçın Payal, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Levent Refik Tezcan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Arif Çağdaş Aydınoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Kuruçay, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, Emniyet ve Jandarma yetkilileri katıldı.
Toplantıda, ilimizde bulunan üniversite yerleşkelerinde ve ilçelerde bulunan MYO’na  başlayacak olan eğitim döneminde alınan ve alınacak  güvenlik tedbirleri görüşülerek, asayiş, ulaşım ve güvenlik konuları ele alındı ve  değerlendirmeler yapıldı. 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.