Ünlü’den Çiftçi’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye başarı ve hayırlı..

Ünlü’den Çiftçi’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileten Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli’deki seçim çalışmalarında birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini söyledi. Cumhur İttifakı olarak hem AK Parti hem de Milliyetçi Hareket Partisi’nin özverili çalışmalarıyla büyük başarılar elde edildiğini söyleyen Ünlü, başkan Çiftçi’nin de almış olduğu rekor oy oranı ile geleceğin Çayırova’sını daha modern inşa edebileceğinin göstergesi olduğunu belirtti.

Çiftçi, “Gönül Belediyeciliğini En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz”

Nazik ziyaretlerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’ye teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Cumhur İttifakının Çayırova’da güzel bir uyum sergilediğini belirtti. Başkan Çiftçi, “Cumhur İttifakı olarak Çayırova’da büyük bir özveri ile çalıştık. Bu anlamda vatandaşlarımızda 31 Mart günü bize hizmet etme görevini verdi. İnsan odaklı hizmetlerimizle Çayırova’da gönül belediyeciliğini en iyi şekilde temsil edeceğiz. Vatandaşlarımıza hizmet borcumuz var. Elimizden gelenin en iyisini yaparak, Çayırova’mızın gereksinimlerini ve eksikliklerini tamamlayacağız.” dedi.

Ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’ye, Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL