Eğitim Gebze Genel Güncel Manşetler Yaşam

Çolakoğlu Lisesinin tadilat protokolu imzalandı

Eğitime %100 Destek Kampanyası çerçevesinde  Çolakoğlu Şirketler Grubu tarafından yapılacak olan Gebze İlçesindeki Çolakoğlu  Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin onarım ve tadilat protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi. Valiliğimiz toplantı..

Çolakoğlu Lisesinin tadilat protokolu imzalandı

Eğitime %100 Destek Kampanyası çerçevesinde  Çolakoğlu Şirketler Grubu tarafından yapılacak olan Gebze İlçesindeki Çolakoğlu  Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin onarım ve tadilat protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Valiliğimiz toplantı salonunda gerçekleştirilen İmza törenine;  İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Çolakoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Aşkın katıldı.

Eğitime verilen katkıları takdirle karşıladığını belirten Vali Hüseyin Aksoy; Çolakoğlu  Mesleki Teknik Anadolu Lisemizin onarım ve tadilatını yapmak üzere Çolakoğlu Şirketler Grubuyla yeni bir protokol imzaladık. Eğitime katkı veren Çolakoğlu’na ve diğer hayırseverlerimize tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitimde fiziki ortamlarımızın daha iyi bir noktaya taşınması adına yenileme çalışmaları Kocaeli’nde hızla devam ediyor. Bu noktada eğitimin daha üst noktalara taşınması adına çalışmalarımız büyük bir gayretle devam etmektedir. Eğitime katkı veren başta Çolakoğlu Grubu olmak üzere bütün hayırseverlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyerek, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından protokol imza töreni;  Vali Hüseyin Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Çolakoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Aşkın tarafından hayırlı olsun temennileriyle imzalandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL